Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Atletická olympiáda 1. stupeň – školní kolo

18. května 2018

V pátek 11. května 2018 se na stadionu FK Slavoj Český Krumlov konal již 14. ročník atletické olympiády žáků 1. stupně ZŠ T. G. Masaryka. Toto školní kolo zároveň ukázalo, kteří naši žáci nás budou reprezentovat v okresním kole, které se bude konat v Kaplici 29. 5. 2018. Je třeba podotknout, že okresní kolo pro 1. stupeň zahrnuje kategorii 1. – 3. třída a kategorii 4. – 5. ročníku.

Jako každoročně se žáci utkali v běhu na 50 m, běhu na 400 nebo 600 m, skoku dalekém a hodu míčkem. Pořadí v těchto disciplínách se sčítalo a žáci s nejnižším součtem se umístili na stupních nejvyšších. Spolu v jednotlivých kategoriích vždy zápolili chlapci v jednom ročníku. Stejný systém platil i pro dívky. Počasí vyšlo na výbornou a byly vidět i velice kvalitní výkony. Vyhlášení těch nejlepších vč. absolutního vítěze ze všech ročníků proběhlo v úterý 15. května 2018 na školním hřišti.

Výsledky školního kola dívky chlapci
1. ročník vyhlášení vyhlášení
2. ročník vyhlášení vyhlášení
3. ročník vyhlášení vyhlášení
4. ročník vyhlášení vyhlášení
5. ročník vyhlášení vyhlášení

Absolutním vítězem se stala Eliška Vychodilová z 1. A, která dokázala zvítězit ve všech svých disciplínách s mezisoučtem 4.

Celkem se aktivně olympiády zúčastnilo 135 žáků, 60 dívek a 75 chlapců.

Základní škola T. G. Masaryka © 2018

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.