Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Rozdělení dětí ve školní družině (2021 – 2022)

2. července 2021

Na základě zájmu umístit žáky do školní družiny byly děti rozdělené do jednotlivých oddělení. Dále doporučujeme, aby rodiče pro své děti obstarali potřebné vybavení a věci více ZDE.

Rozdělení dětí do jednotlivých oddělení ZDE.

Kompletní informace ke školní družině jsou na našich webových stránkách.


Protože Váš syn (dcera) nastupuje od 1. 9. 2021 na naši školu, dovolil bych si Vás seznámit s důležitými informacemi týkajícími se bezproblémového začátku.

  1. První školní den 1. 9. 2021 budou žáci ve škole pouze jednu hodinu, výuka bude ukončena v 8,45 hod. Pro žáky ve školní družině toto neplatí. Školní družina bude otevřená standardně. Děti dostanou veškerou dokumentaci, kterou je třeba podepsat a vrátit zpět do školy.
  2. Informace k nástupu do školy budou zveřejněny na školním webu poslední srpnový týden. Zde budou i aktuální informace k epidemiologické situaci a testování.
  3. Informace k nákupu a zajištění potřeb a pomůcek budou k dispozici na webu školy v průběhu července. (učebnice a pracovní sešity zajišťuje škola)
  4. Karta ISIC – každému novému žákovi je třeba zřídit kartu ISIC, více informací je ZDE. Žádáme rodiče, aby do 20. 7. 2021 doručili do školy vyplněnou žádost a dodali fotografii pasového formátu dítěte. Toto lze poslat i elektronicky na e-mail: halacek@zstgm-ck.cz. (pozor na dostatečné rozlišení fotografie). Karta je nutná k odběru stravy (oběda a svačin). Kartičku obdrží děti první školní den a částka za její vystavení jim bude stržena až následně po zřízení online pokladny.

Základní škola T. G. Masaryka © 2021 | Prohlášení o přístupnosti

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.