Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Není předmět jako předmět

20. dubna 2021
Předmět - Sketchpredmet

Učivo předmětu v českém jazyce nepatří mezi nejzábavnější látku. Samotnou by mě zajímalo, jak by na to šel J. A. Komenský ve 21. století, ve kterém by měl k dispozici mnohé technologie. Ty my totiž máme!

Předmět - giphy-2

Žáci v šestém ročníku si nejprve měli nastudovat látku formou myšlenkové mapy na uvedeném odkaze. Učení formou myšlenkové mapy bývá velmi efektivní, v minulém příspěvku o tom více psala paní učitelka Šimečková, tak určitě mrkněte.

Předmět - myslenkovamapa

Získané informace o předmětu jsme ověřovali na různých aplikacích, nejčastěji pracujeme na quizizzwordwallu learningapps. Mezi další úkoly žáků patřilo například to, že měli v místnosti najít nějaký předmět, vyfotit jej a udělat z předmětu předmět jako rozvíjející větný člen ;-). Nahrát jej mohli na padlet. Pozorujte předměty kolem sebe a trénujte na nich kterékoliv učivo, při troše fantazie a chuti to jde!

Předmět - Inkedpredmet-2_LI

Základní škola T. G. Masaryka © 2023 | Prohlášení o přístupnosti

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.