Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Pohrátky ve 2. A

19. května 2018

Co to jsou Pohrátky? To je název pohádkové knížky o pavoučku Vinckovi. Žáci 2. A měli možnost uvidět opravdovou spisovatelku (Pavlu Krátkou) a opravdovou ilustrátorku (Marii Snášelovou) a povídat si s nimi. Zjišťovali, co všechno musí udělat ten, kdo chce napsat a vydat knihu, s kým musí spolupracovat, jak se tiskne. Taky si poslechli ukázku z knížky a zahráli si k ní divadélko. Jen škoda, že už nedošlo na tvořivou dílnu.petrikova - pohratky-10.jpg petrikova - pohratky-9.jpg petrikova - pohratky-8.jpg petrikova - pohratky-7.jpg petrikova - pohratky-6.jpg petrikova - pohratky-5.jpg petrikova - pohratky-4-1.jpg petrikova - pohratky-3.jpg petrikova - pohratky-1.jpg petrikova - pohratky-2.jpg

Základní škola T. G. Masaryka © 2020

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.