Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Prázdniny na dohled a 3. A

27. června 2019

Závěr školního roku je doba krásná. Učivo probráno, povinnosti splněny a teď jen očekávání vysvědčení. Abychom si to zkrátili, tedy aspoň my ze 3. A, máme různé akce. Jen počasí je tak horké, že dlouhým výletům nepřeje. Na otáčivém hledišti Ztracený svět s nádhernými dinosaury, to nás opravdu bavilo (jen vám dinosaury neukážeme, protože se tam nesmí fotografovat), hrajeme Černého Petra a piškvorky (ta dřina, dodržet pravidla!), jdeme na limonádu a mlsání (Matouškův tatínek má nejen možnosti, ale taky pochopení, děkujeme), navštívíme kino, nový film o Čtyřlístku a taky si jdeme vymáchat nohy a vycákat se do Chvalšinského potoka. A necháme odměnit nejlepší sběrače pomerančové kůry a nejlepší čtenáře. A moc nás to všechno baví a taky se těšíme na prázdniny. Tak na shledanou ve 4. třídě!

Základní škola T. G. Masaryka © 2020

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.