Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Škola čar a kouzel

24. února 2021

Ještě před prázdninami jsme v 6.A a 6.C zpracovávali celý týden potterovské téma. Při hodinách mluvnice jsme pracovali v interaktivních výukových listech na stránce wizer.me a v aplikacích na learnigapps.org. Při hodině slohu jsme hledali na internetu informace o Harry Potterovi a sestavili mu jeho životopis. Na virtuální nástěnce collboard.com jsme zkusili napsat, co se nám vybaví, když se řekne Harry Potter. V literatuře jsme jen díky obrázkům sestavili život Harryho autorky J. K. Rowlingové a podle emoji poznali díla, která napsala. Následně jsme přečetli kus Harryho Pottera a Relikvie smrti a poté ještě poslechli audio ukázku. Ve výtvarné výchově měly děti za úkol vyrobit kouzelnou hůlku a zakreslit v symbolech, jaká tři přání by si teď momentálně nejvíce přály. Osobně teď všem přeji hlavně zdraví, pevné nervy a spoustu energie.

Základní škola T. G. Masaryka © 2023 | Prohlášení o přístupnosti

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.