Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Soutěž ve vyprávění

28. května 2018

Městská knihovna pořádala 2. ročník soutěže „Zajímá nás nejen čtení, ale také vyprávění“. Letos si děti vybíraly z témat: Moje zvířátko, nebo Můj sen. Musely si vymyslet, o čem a jak budou vyprávět. A to není zrovna lehké. Přesto se toho zhostily velmi svědomitě. Připravovaly se přes měsíc a zkoušely si vyprávět svůj příběh i ve třídě před svými patrony. Před publikem v knihovně, porotou, rodiči i ostatními dětmi to bylo ještě těžší, ale všechny to zvládly. Ve své kategorii vyhrál 1. místo Jára Pech z 2. A (shodla se porota i diváci). Dalšími oceněnými byli Anežka Doubravská a Matouš Rehberger. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Foto Českokrumlovský deník 

Základní škola T. G. Masaryka © 2020

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.