Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Úspěch naší školy i 3. A

27. května 2019

V městské knihovně se konal 22. 5. již 3. ročník soutěže ve vyprávění. Letošní téma bylo Můj sport, nebo Mé největší dobrodružství. Úkolem dětí bylo připravit si téma a zaujmout jeho vyprávěním všechny diváky (mohly u toho sedět, nebo stát). Sami uznejte, že dokázat vystoupit před cizími lidmi není jednoduché ani pro dospělé, natož pro děti, které se to teprve učí. Ale právě díky zkušenostem se učí. Tréma sice byla, ale všechny děti ji překonaly, všechny byly chválené. A naše největší radost?

Matouš Rehberger ze 3. A celou soutěž vyhrál a Marek Cifreund obdržel zvláštní uznání poroty za překonání trémy a hezký příběh.

Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Základní škola T. G. Masaryka © 2020

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.