Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

V angličtině rádi soutěžíme

21. května 2021

Ve 4. A nás angličtina baví. Učíme se slovíčka pomocí různých her, které nám paní učitelka připraví na různých webových stránkách, v aplikacích a programech. 

Když si chceme na závěr lekce zopakovat vše, co jsme se v dané lekci naučili, hrajeme na hodině nejraději AZ-kvíz. Paní učitelka nás rozdělí do dvou týmů, na plátně promítá herní pyramidu a pokládá spoustu otázek. Některé jsou lehké, některé ne a občas je nevíme, máme ovšem možnost herní políčko získat náhradní otázkou. Pravidla jsou stejná jako v televizní soutěži. Hra není jen o vědomostech, učíme se při ní pracovat v týmu a zároveň rozvíjíme strategické schopnosti. 

Základní škola T. G. Masaryka © 2023 | Prohlášení o přístupnosti