Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Živě neživě v 6. C

26. října 2021

Halloween má své milovníky i odpůrce, ale v 6. C jsme se jej rozhodli oslavit všichni (snad) s nadšením. Předchozí i tento týden jsme v českém jazyce a výtvarné výchově zpracovávali toto téma. Hodinu literatury jsme například věnovali zakladateli hororového žánru Edgaru Allanu Poeovi, jehož život a tvorbu si žáci zopakovali v únikové hře. Podstatná jména žáci procvičili na padletu, slovní druhy taktéž a nakonec si vše ještě zopakovali v únikové hře.

V pondělí mohli přijít žáci do školy v převlečení za někoho jiného (již (ne)živého), vzali si s sebou nějaké dobroty a pustili jsme se do různých halloweenských her a aktivit. Zapojili jsme do toho i práci s třídním kolektivem, takže o zábavu a poznávání nebylo nouze.

pančelka Eliška Davidová a 6. C

👻🎃💀🦇🕷️

Základní škola T. G. Masaryka © 2023 | Prohlášení o přístupnosti

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.