Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Živočichopis – soutěžní příspěvek do Městské knihovny

16. října 2020

Městská knihovna vyhlásila již 17. ročník Výtvarné a literární soutěže s tématem „Živočichopis“. Mohli jsme namalovat jakékoli existující i neexistující zvíře, naše oblíbené zvířátko nebo třeba jednorožce či tvora, kterého známe z fantasy literatury. V literární části jsme napsali povídku o zážitku se svým zvířátkem, někdo vymyslel i fantasy povídku. Vytvořili jsme encyklopedickou knihu, kde se to zvláštními tvory jen hemží. Jsme napjatí, jestli se podíváme na slavnostní vyhlášení výsledků, které proběhne v Prokyšově sále.

16. 10. 2020, tř. uč. Věra Čarková

https://uloz.to/file/LT73eglLroAp/zivocichopis-mp4

Základní škola T. G. Masaryka © 2021 | Prohlášení o přístupnosti

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.