Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Advent ve 2. oddělení ŠD

2. ledna 2024

Období před vánocemi je pro všechny děti plné očekávání. Užívali jsme si adventní čas, povídali si o vánočních zvycích, tvořili, zpívali vánoční koledy, vyzdobili družinu. Samozřejmě jsme také ozdobili vánoční stromeček. Pak už nás čekalo vánoční odpoledne, tolik očekávaný den, kde bylo pod stromečkem plno dárků pro kluky i holky. Milé překvapení nám také připravila firma Stabilo, která nás obdarovala plnou krabicí potřeb na malování. Rodiče nám napekli výborné cukroví a zajistili občerstvení. Všem moc děkuji. Rozzářené oči dětí byly největší odměnou.

Věřím, že jste vánoční čas strávili se svou rodinou a nabrali sílu do nového roku, do kterého vám přeji hodně štěstí, zdraví a krásných zážitků se svými nejbližšími.

Dáša Smetanová

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti