Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

* Fialově označené – OTEVŘENY

KROUŽEK NÁPLŇ ROČNÍK VEDOUCÍ UČEBNA / ČAS
Angličtina hrou I anglický jazyk trochu jinak 1. E. Jordánová Učebna č. 43 / St 11,50 – 12,35
Angličtina hrou II anglický jazyk trochu jinak 2. L. Kramelová Angličtina 1 / Út 13,45 – 14,30
Let´s speak English konverzační hry 6. – 9. L. Kramelová Angličtina 1 / Út 13,45 – 14,31
Hrajeme si s němčinou základní příprava pro děti v němčině 1. – 5. J. Vysokomýtská Němčina / Út 13,45 – 14,32
Kroužek ruštiny ruský jazyk pro začátečníky 4. – 9. J. Vysokomýtská Němčina / dle dohody
Zábavně s češtinou I. a II. procvičování pravopisných jevů a mluvnice 3. J. Perníková Učebna č. 12 / Po 13,00 – 13,45 a 13,50 – 14,35
Hrajeme si s matematikou kroužek matematiky 5. B. Přívratská Učebna č. 30 / Čt 13,00 – 13,45
Hejného matematika matematika podle Hejného 5. – 6. A. Jůzková Učebna č. 27 / dle dohody
Interaktivní matematika matematické hry, zábavná matematika 6. – 7. V. Němcová Učebna č. 31 + informatika / Čt lichý týden, 14,00 – 15,30
Hudební kroužek (flétničky) náplň bude tvořit zpívání a hraní na zobcovou flétnu 1. – 3. Z. Petříková Učebna č. 9 / Po 11,50 – 12,35
Hudebně dramatický kroužek I divadélko pro nejmenší 1. V. Matlachová Učebna č. 11 / Čt 12,10 – 12,55
Hudebně dramatický kroužek II divadélko pro nejmenší 2. – 3. V. Němcová Učebna č. 11 / Út 13,00 – 13,45
Divadelní kroužek nácvik divadelních her 6. – 7. V. Němcová Učebna č. 31 / Čt sudý týden 14,00 – 15,30
Příprava na příjímací zkoušky příprava na příjímací zkoušky z M a Čj 9. A. Jůzková, M. Zimeková, L. Guňková Učebna č. 26 / Po 14,00 – 15,30 (střídání po týdnech M-Čj)
Sportovní hry kolektivní a individuální sporty 6. – 9. J. Petřík Tělocvična / Po 14,00 – 14,45
Kroužek fotbalu sportovně zaměřený kroužek pro chlapce se zaměřením na fotbal 7. – 9. Krátký, Lach Stadión FK / Út, Čt, Pá 16,30 – 18,00
Kroužek fotbalu sportovně zaměřený kroužek pro chlapce se zaměřením na fotbal 4. – 5. M. Kotlár Stadión FK / Út, Čt, Pá 16,30 – 18,01
Kroužek florbalu I pohybové hry pro chlapce i dívky zaměřené na florbal 3. – 7. A. Hradecký Tělocvična / Čt 13,00 – 13,45
Kroužek florbalu II pohybové hry pro chlapce i dívky zaměřené na florbal 3. – 7. A. Hradecký Tělocvična / Čt 13,50 – 14,35
Monkey Krumlis* taneční klub pro všechny šikovné a kreativní děti 5 – 12 let M. Benešová Tělocvična / Út 15,00 – 15,50, 15,00 – 16,30, 16,00 – 17,30
Košíková (dívky) kroužek košíkové 6. – 9. J. Herbe Tělocvična / dle dohody
Kroužek náboženství výuka římskokatolického náboženství 1. – 9. F. Žák Učebna č. 36 / St 13,30-14,15

* Kroužek Monkey Krumlis je hrazen přímo paní M. Benešové, veškeré podrobnosti a přihlášky budou upřesněny na náboru nebo na www.monkeykrumlis.cz

Nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2017/2018 v PDF

Základní škola T. G. Masaryka © 2018

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.