Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Anglie – poznávací zájezd 2019

17. června 2019

Letos jsme se v rámci poznávacího zájezdu do jižní Anglie vydali po stopách anglických námořníků. Začali jsme návštěvou pirátských jeskyní v Hastings a pokračovali dle plánu přes open air museum v Singletonu, loděnici v Portsmouth, Brighton a bílé křídové útesy Seven Sisters až k závěrečné návštěvě Londýna. Plni dojmů jsme se pak vydali na klidnou cestu domů. Přes mírnou nepřízeň (děti alespoň poznaly klasické anglické) počasí se výlet vydařil a všichni jsme se v pořádku vrátili. Kromě jedinečných zážitků a dárků pro své blízké se žáci vrátili s nově nabytými kamarády ze ZŠ Frymburk, se kterou jsme tento výlet podnikli.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti