Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Atletická olympiáda 1. stupně – výsledky

8. června 2022

Výsledky

Žáci netrpělivě očekávali vyhlášení atletické olympiády, při kterém z každého ročníku 1. stupně získávají diplomy a medaile ti nejzdatnější. Ve středu 1. června se konečně dočkali a mohli se tak radovat ze svých úspěchů.

Každoročně je také vyhlášen absolutní vítěz celé soutěže. Těmi tentokrát byli rovnou tři žáci: Daniel Sýkora ze třídy 3. A, Dominika Šusterová ze třídy 4. B a Eliška Vychodilová ze třídy 5. A.

Vítězové - Absolutni-vitezove
Celkové výsledky dívky celkové výsledky chlapci
1. ročník 1. ročník
2. ročník 2. ročník
3. ročník 3. ročník
4. ročník 4. ročník
5. ročník 5. ročník

Průběh

V pátek 27. 5. 2022 se na stadionu FK Slavoj Český Krumlov uskutečnil již 18. ročník atletické olympiády 1. stupně naší školy. Konečně opět v klasické podobě, kdy se na stadionu sešly všechny ročníky 1. stupně a za podpory kamarádů, rodičů a dalších příbuzných soutěžily celkem ve čtyřech disciplínách.

V 8:15 už byly všechny třídy nastoupeny k zahájení, následovalo rozcvičení a rozběhání a od 8:30 už se na různých stanovištích startovalo.

Každá třída podle stanoveného rozpisu postupně splnila všechny čtyři disciplíny. Nejvíce podpory bylo rozhodně potřeba při běhu na 400 m (600 m). Té se žákům dostalo jak z řad třídních učitelů, kteří závod své třídy vždy komentovali do mikrofonu, tak z řad spolužáků z jiných tříd, kteří fandili v cílové rovince a často zejména s mladšími žáky společně dobíhali do cíle.

Sportovní den jsme si všichni užili, určitě na něj budeme dlouho vzpomínat a už teď se těšíme na další ročník.  Děkujeme všem, kteří se podíleli na jeho organizaci.

zapsal kolektiv učitelů 1. stupně

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti