Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Atletická olympiáda 1. stupně v Kaplici

31. května 2018

V úterý 29. 5. 2018 proběhl další ročník okresního kola atletické olympiády 1.stupně v Kaplici. Na základě dosažených výsledků ve školním kole ze dne 11. května byli vybráni nejlepší kluci a děvčata, kteří reprezentovali naší školu. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – běh na 50 m, hod kriketovým míčkem, skok daleký a vytrvalostní běh na 400 – 800 m, a to podle kategorií. Kategorie byly opět čtyři. Mladší žákyně a mladší žáci – tedy děti z 1. – 3. ročníku a starší žákyně a starší žáci – 4. – 5. ročník. Z celkového počtu 14 zúčastněných škol jsme obsadili slušné 8. místo. Počasí nám přálo možná až příliš, protože bylo opravdu velmi horko, ale všichni jsme to nakonec zvládli i s potem na zádech a s úsměvem na rtu. Domů jsme se vraceli spokojeni, plni krásných sportovních zážitků a dalších důležitých zkušeností se závoděním. Všem dětem, které na toto klání odjely, patří bezesporu velké poděkování za sportovní nasazení, dosažené výkony a vzornou reprezentaci naší školy.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti