Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Atletická olympiáda 2. stupně v Kaplici

17. června 2022

Za krásného slunečného počasí se konala atletická olympiáda 2. stupně v Kaplici (středa 15. 6. 2022). Žáci ZŠ TGM soutěžili v atletických disciplínách a povedlo se jim přivézt několik medailí. Zlato veze Natálie Horová a Martin Veselý v hodu míčkem, Kateřina Hanzalová v běhu na 60 m.  Stříbro Eva Fišerová v běhu na 800 m. Bronz mají Antonín Pöschl v hodu míčkem, Eva Fišerová v běhu na 60 m a Simona Licheva běhu na 600 m. Velice pěkné umístění dosáhli ve skoku vysokém starších žáků Robert Dunka (4. místo), Matyáš Cieslar (5. místo) a u mladších žáků Jan Teska (4. místo).  Martin Kutlák skončil v běhu na 1500 m na 4. místě.  Celkově se naše škola umístila na velice pěkném čtvrtém místě. Děkujeme všem žákům za příkladnou reprezentaci školy.

Mgr. Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti