Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Besedy na naší škole

24. března 2019

V rámci prevence rizikového chování se snažíme během celého školního roku žákům přiblížit různá témata formou besed a přednášek. V minulých dnech proběhly na škole 3 besedy. Deváté ročníky se seznámily s problematikou sekt a šesté ročníky byly seznámeny se škodlivostí kouření a závislostí. Besedy vedl Mgr. Pavel Pípal z Městské policie ČK. V 8. ročnících proběhla přednáška o problematice HIV/AIDS. Prováděl ji lektor, který je sám 16 let HIV pozitivní. Přednáška byla doplněna a provázána životním příběhem skutečných HIV pozitivních osob.Zimeková - koureni-a-zavislosti.jpgZimeková - koureni-a-zavislosti-2.jpgZimeková - koureni-a-zavislosti-1.jpgZimeková - HIV.jpgZimeková - HIV-1.jpg

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti