Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Bruslení žáků 1. tříd

25. října 2022

Pravidelně každým rokem se zúčastňují nejmladší žáci naší školy výuky bruslení na místním zimním stadionu. Nejinak tomu bylo i v letošním školním roce. Naši prvňáčci si tuto dovednost vyzkoušeli v měsíci říjnu. Někteří šli na ledovou plochu zcela poprvé, a tudíž s jistými obavami. Ty se však po první lekci rychle rozplynuly a děti se už nemohly dočkat dalšího úterý, kdy půjdou opět na led. Na každém bylo vidět veliké zlepšení, ale především nadšení z pohybu. Velké poděkování patří samozřejmě trenérům, kteří s vedením malých dětí mají již bohaté zkušenosti. Velmi děkujeme rovněž ochotným rodičům pomáhajícím dětem se zavazováním bruslí nebo odvozem tašek s výstrojí ze školy na stadion a zpět. Všechny děti si bruslení užily a už teď se těší na příští rok, kdy jako druháci budou chodit bruslit v říjnu a listopadu, tedy dva měsíce.

Mgr. Jitka Perníková, Mgr. Aleš Hradecký

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti