Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Čtvrté místo na okresním kole ve florbale starších žáků

25. ledna 2023

Dne 24. 1. 2023 se konalo v Kaplici okresní kolo ve florbale starších žáků (8. a 9. tříd). Turnaje se zúčastnilo pět týmů. Z okrsku českokrumlovska postoupili tři (Nádraží, TGM a Gymnázium), z kaplicka 2 (Školní a Velešín). Turnaj se odehrál systémem každý s každým. Vítězem se stal tým ZŠ Za nádražím ČK, který postupuje do krajského kola. Do posledního zápasu však nebylo jasné, kdo se stane vítězem. O postup usilovaly hned čtyři týmy, včetně našeho zástupce. S pozdějším vítězem uhrál tým TGM remízu 1:1 (brankou Jirky Kůse, po krásné přihrávce Matyáše Puffra) a sahal i po vítězství. V posledním zápase jsme porazili gólem  Štěpána Rehbergera v poslední minutě Velešín 1:0. Kluci si turnaj užili a cestou domů si uvědomovali, jak byl postup blízko…

Výsledky TGM:

TGM – Gymnázium 0:0

– Školní Kaplice 0:2

– Nádraží 1:1 (Kůs)

– Velešín 1:0 (Š. Rehberger)

Sestava TGM: Lipovský – Štrbko, Veselý, Matějček, Pöschl – Pavlíček, Puffr – Pěsta, Šlapáček, Beran, Kůs, Š. Rehberger, Vejskrab. Trenér Jan Petřík

Mgr. Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti