Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

26. března 2018

V úterý 27. 3. 2018 pořádá naše škola Den otevřených dveří. Začínáme v 16, 30 hodin v tělocvičně vystoupením žáků a po něm asi od 17, 30 do 19,00 hodin se otevřou třídy, ve kterých bude připravena spousta zajímavých věcí pro děti i dospělé. Můžete si vyrábět, zasportovat, vyluštit kvízy z matematiky, zeměpisu, dějepisu, zahrát na tabletech a počítačích, prohlédnout kroniky, výrobky a práce dětí, popovídat s učiteli, posedět u občerstvení. Za výrobky a občerstvení přispějete dobrovolnou částkou, kterou věnujeme na našeho adoptivního syna Munasheho.

Přijďte si s námi a svými dětmi užít krásný podvečer. Těšíme se na vás.

POZVÁNKA

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti