Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Den otevřených dveří 27. 3. 2018

28. března 2018

Dne 27. 3. proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Vzpomněli jsme 100. výročí založení naší republiky a Dne učitelů.

Už od ledna se všichni žáci a učitelé chystali na velikou akci, vymýšleli, tvořili, nacvičovali.

V 16, 30 jsme zahájili besídkou v tělocvičně. Vystoupení žáků byla skvělá, upřímná až dojímající, slzičky v očích rodičů byly opravdové. Ve třídách, dílnách, družině i tělocvičně po celou dobu probíhaly tvořivé dílny, sportovní soutěže, matematické, zeměpisné a dějepisné hrátky, mohli jste si (za příspěvek na adoptivního žáka Munasheho) odnést výrobky dětí, pohrát na tabletech, prohlédnout kroniky a občerstvit se ve školní jídelně.

Nejhezčí odměnou pro všechny učitele byly výroky dětí i rodičů:

„To je škoda, že už to končí. My bychom tu byli ještě mnohem déle, moc se nám tu líbí!“

ČESKOKRUMLOVSKÝ DENÍK

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti