Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Dětský den na Olšině

26. května 2022

26.5. se třídy 6.B a 7.A vydaly na Dětský den na Olšině. Sešli jsme se ráno přímo na Olšině a pak si v průběhu celého dne postupně procházeli jednotlivá stanoviště, účastnili se aktivit a prohlíželi si policejní, hasičskou a vojenskou techniku.

Kromě různých překážkových drah, chození na chůdách, házení míčků a vědomostních zastavení jsme si vyzkoušeli také střelbu z luku i vzduchovky či házení granátem. Největší úspěch však měla jízda na raftech, kdy mnozí z nás absolvovali i dvě nebo tři jízdy. Velmi se nám také líbili psi, včetně ukázky výcviku policejního psa.

Měli jsme obavy z počasí, protože několik posledních dnů propršelo, ale počasí se nakonec vydařilo a i když foukal studený vítr, tak jsme si užili slunečný den.

Na Olšině se nám velmi líbilo a jsme rádi, že jsme se Dětského dne zúčastnili.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti