Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Distanční výuka ve třídě 3.A

9. března 2021

Distanční výuka je způsob výuky ,která probíhá na dálku. Třída 3.A za největší přínos výuky považuje to, že jsou samostatnější a naučili se lépe ovládat technologie. Avšak chybí sociální kontakt s kamarády, spolužáky a učiteli. Některým dětem vyhovuje, že mohou zůstat déle v posteli. 😃 Od rodičů mám zpětnou vazbu, zda jsou děti motivované, zažívají úspěch, zda nejsou přehlcené a zbývá jim tak čas na zájmové aktivity a odpočinek. Komunikace ze strany školy je pro rodiče této třídy dostatečná a  srozumitelná. Přikládám fotografie z pracovní a výtvarné výchovy žáků. Chtěla bych poděkovat skvělým dětem a jejich rodičům za to, jak vše skvěle zvládají.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti