Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Dobrodružství veverky Zrzečky – divadelní představení pro 1. – 3. r.

18. ledna 2024

Ve středu 17. ledna navštívilo naši školu Divadélko pro školy z Hradce Králové.
Žáci prvních, druhých a třetích tříd zhlédli krásné loutkoherecké představení Nová dobrodružství veverky Zrzečky, které volně navazuje na motivy slavné dětské knížky. Veverka s ostatními zvířátky pátrá po ukradených hodinkách pana hajného a společně vytrestají člověka, který se nechová v lese hezky. Do pohádky je zařazeno mnoho poučných myšlenek, např. jak chránit přírodu, nebo jak se chovat v lese. Nakonec jsme si ještě všichni zazpívali. Toto vystoupení se nám líbilo, stejně jako všechna předešlá vystoupení tohoto divadla.

Jitka Perníková

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti