Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Domácí vzdělávání – online prezentace

17. června 2020

Vzhledem k omezeným možnostem vzdělávání žáků jsme přistoupili v hodinách informatiky pro žáky 8. a 9. ročníku k výuce online prezentací. V dnešní době velice potřebné dovednosti, kdy jediným limitem sdílení myšlenek, nápadů a sdělení je připojení k internetu. Prezentace se ukládají do cloudu a jsou tedy k dispozici z počítače, tabletu nebo mobilu. Prezentace lze vytvářet zdarma a uplatnění je široké, zvláště pro studenty, manažery, lektory a jiné, kteří chtějí jednoduše kdekoli představit své projekty.

Ukázky, jak se to podařilo Tomáši Beranovi z 8. ročníku jsou uvedeny níže

Hudební nástroje

Zvířata

Jak se nenudit

Hudba

Sport

.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti