Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Jak trávíme volný čas

14. března 2021

Škola je do odvolání zavřena a žáci 3.A jsou doma. Naštěstí existují způsoby, jak trávit volný čas. S dětmi jsme si povídaly, že je důležitý pohyb. V přírodě, na čerstvém vzduchu krátká procházka, či venčení pejska pomohou odreagovat. Bavit se a mít nějaké koníčky je důležité pro každé dítě. Zde je několik tipů od žáků ze třetí třídy co podniknout ve volném čase.

Zajít na procházku, přečíst si knihu, uvařit si něco dobrého, stáhnout si film, učit se, jít rybařit, luštit křižovky, hrát si s domácím mazlíčkem, zaběhat si, poslouchat hudbu, zahrát si hru na počítači, zavolat kamarádům, prohlížet s rodiči fotografie, vytvořit nějaký výrobek, nakrmit kachny v řece, malovat si jen tak, složit písničku, fandit sportovnímu utkání v televizi, jezdit na kole, naložit se do horké vany, představovat si až přijdeme zpět do školy. 😉 Teď už si stačí jen vybrat.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti