Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Jednodenní výlet 9.A a 9.B na Kleť

29. června 2022

Ke konci školního roku už dochází k příjemnějším akcím, než je učení, proto se učitelé snaží zorganizovat různé výlety, kterými by žákům ještě zpříjemnili jejich poslední dny na ZŠ. Jedním z takových výletů byl i ten na Kleť. Vzhledem k psychické, ale u mnohých i fyzické vyčerpanosti se jelo nahoru lanovkou, což některým, kteří mají hrůzu z výšek, dělalo nemalý problém. Překonali ale sami sebe, nastoupili, vyjeli a dokonce nahoře stihli i vystoupit, za což je ještě čekalo vyšlapání ,,pár“ schodů na rozhlednu a zasloužený oběd. Dolů se šlo pěšky, úspěchem bylo to, že došli všichni a dokonce bez úrazu.

Za 9.A,B Lenka Guňková

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti