Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Lízátkový den – 14. 2. 2024

26. února 2024

Školní parlament v novém roce nezahálí! Dne 14. února již podruhé uskutečnil Lízátkový den, během kterého si žáci (a nejen oni) mohou zakoupit lízátka a poslat je s milým vzkazem někomu, koho chtějí potěšit. Může to být kamarád, sourozenec, učitel nebo zkrátka kdokoli ze školy.

Letos jsme se poučili z chyb minulých a lízátek jsme měli dostatečně velkou zásobu. Školní parlament je prodával před začátkem vyučování a o velké přestávce v jídelně. Tam kromě možnosti napsat vzkaz čekal na všechny i zábavný fotokoutek nebo valentýnské malování na obličej.

Lízátkový den byl opět milým zpestřením jinak všedních dní. Prodala se lízátka ve výši 11 550 Kč, přičemž čistý výtěžek z toho činí celkem 4 573 Kč. Ten půjde do fondu pro nadané žáky a mimořádné situace. Školní parlament pak už před začátkem akce odhlasoval, že jej z fondu darujeme paní učitelce Vlašánkové kvůli nedávným událostem.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti