Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Lyžařský kurz 2. a 3. ročníků ve Frymburku

13. března 2020

V úterý 3. března a ve čtvrtek 5. března byli druháci a třeťáci na lyžařském kurzu ve skiareálu Marta Frymburk. Některé děti stály dokonce poprvé na lyžích a po dvou hodinách dokázaly sjet celý svah. V úterý nám počasí opravdu nevyšlo, zato čtvrtek byl doslova nádherný a sluncem zalitý den. Po lyžování děti dostaly horký čaj a malou svačinku. Na závěr našeho pobytu mohly děti zazpívat písničku nebo zarecitovat kratší básničku. Odměnou jim byla cena v podobě hračky. Přestože sněhové podmínky v letošním roce byly přímo žalostné, vše nakonec dopadlo dobře, děti si zalyžovaly a byly spokojené.
Děkujeme také všem instruktorům za trpělivou péči, s kterou se věnovali našim malým lyžařům.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti