Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Minifotbal v Kaplici (kategorie IV.)

21. dubna 2022

Dne 20. 4. 2022 se konal v Kaplici turnaj v minifotbalu (kategorie IV., výběr 8. a 9. tříd). Turnaje zúčastnilo 11 týmů rozdělených do dvou skupin. Žáci TGM získali v základní skupině jeden bod a obsadili celkové 10. místo. I přesto, že žáci měli tento den ředitelské volno, na turnaj chtěli jet a bojovali se ctí. Turnaje se nemohli zúčastnit hráči mladšího dorostu (Pártl, Vařil a Cieslar), kteří dohrávali mistrovské utkání na Čtyrech Dvorech.

Výsledky TGM v základní skupině:

ŽŠ TGM – ZŠ Fantova Kaplice 0:0

– Vyšší Brod 0:1

– Velešín 1:2 (Baier)

– Křemže 0:3

Sestava ZŠ TGM: Kůs – Dunka, Pavlíček, Kutlák – Šlapáček, Maurer, Vlášek. Střídali Jurík a Baier. Trenér Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti