Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Minifotbal v Kaplici

12. dubna 2022

Dne 12. 4. 2022 se konalo v Kaplici okresní kolo v minifotbale (6 hráčů + brankář, kategorie III., výběr 6. a 7. tříd). Turnaje se zúčastnilo 5 týmů. Vítězem se stal tým Křemže, který postupuje do krajského kola. Výběr ZŠ TGM obsadil 5. místo za čtyři porážky. Týmu citelně chyběl zraněný Štěpán Rehberger. Hned v prvním zápase se zranil brankář David Cibulka a musel ho nahradit hráč z pole Martin Veselý. Turnaj se hrál systémem každý s každým (2x 10 minut). I přes porážky, kluci turnaj odehráli na svoje možnosti.

Výsledky ZŠ TGM:

TGM – Fantova 0:2

– Křemže 0:2

– Velešín 0:2

– Malonty 1:3 (Puffr)

Sestava ZŠ TGM: Cibulka – Vejskrab, Fišer, Sýkora – Puffr, M. Rehberger, Jeziorský. Střídali T. Svoboda, Veselý a Doubek. Trenér Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti