Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Mladší žáci mají 5. místo z florbalu v Kaplici

22. listopadu 2018

Dne 21. 11. 2018 se konalo v Kaplici okresní kolo mladších žáků ve florbale. Žáci TGM obsadili konečné 5. místo z 11 ti účastníků. V základní skupině narazili na oba pozdější finalisty (ZŠ Fantova a ZŠ Za nádražím). Vítězství si připsali s týmem Větřní 2:0. Celkovým vítězem se stal tým ZŠ Fantova Kaplice, který postupuje do krajského kola.

Výsledky TGM ve skupině:

TGM – Za nádražím 0:4, Minařík neproměnil samostatný nájezd.

– Velešín 1:2 (Minařík)

– Fantova 0:5

– Větřní 2:0 (R. Dunka, L. Šuster)

Sestava TGM: Vlášek – R. Dunka, L. Šuster, Jurík, J. Nutil – F. Vařil, D. Vondruška, Pártl, Minařík, Doubrava, Gondek. Trenér Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti