Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Mladší žáci postoupili do okresního kola ve florbale

29. listopadu 2019

Dne 26. 11. 2019 se konalo v českokrumlovské sportovní hale okrskové kolo mladších žáků ve florbale (výběry 6. a 7. tříd). Turnaje se zúčastnilo osm týmů, které byly rozlosovány do dvou čtyřčlenných skupin. Tým ZŠ TGM postoupil ze skupiny z druhého místa, když prohrál pouze gólem v poslední vteřině se ZŠ Za nádražím 0:1. V dalších vyřazovacích bojích už nepoznal přemožitele a tak po zásluze získal prvenství. Do okresního kola v Kaplici (4. 12. 2019) postoupili první 4 týmy.

Výsledky TGM ve skupině:

TGM – Křemže 1:0 (Štrbko)

– Frymburk 2:1 (Kůs, Vařil)

– Nádraží 0:1

Baráž o semifinále:

TGM – Chvalšiny 2:0 (Minařík, Baier)

Semifinále:

TGM – Plešivec 3:0 (Kůs, Vařil, Cieslar)

Frymburk – Nádraží 2:1

Finále:

TGM – Frymburk 2:0 (Pártl 2)

Sestava TGM: Vlášek, Kutlák – Dunka, Jurík, Štrbko, Pártl – Bártl, Vařil, Minařík – Kůs, Baier, Cieslar. Trenér Jan Petřík

Další den ve středu 27. 11. 2019 se konalo okrskové kolo starších žáků ve florbale (výběry 8. a 9. tříd). Turnaje se  zúčastnilo 11 týmů rozdělených do dvou skupin. Tým TGM si připsal sérii vyrovnaných výsledků, ale výsledné až 9. místo. Vítězem se stal tým Gymnázia Český Krumlov, který ve finále na nájezdy porazil ZŠ Brloh.

Výsledky TGM ve skupině:

TGM – Chvalšiny 0:1

– Větřní 0:0

– Křemže 0:0

– Linecká 1:1 (L. Šuster)

Sestava TGM: Gondek – Moťka, Madej, O. Böhm – Jakub Nutil, Jan Nutil, Doubrava, Německý, L. Šuster. Trenér Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti