Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Nezapomenutelný výlet 9.B

16. června 2022

Blíží se konec školního roku a žáci tradičně jezdí se svými vyučujícími na výlet. Nejinak to měla i 9.B, která se vydala do Počátek u Žirovnice, aby tam zažila různá dobrodružství. A to se také povedlo. Děti si zkusily lanovou dráhu v korunách stromů, tradičně oblíbený paintball, večer detektivní hru a v pátek různé týmové hry. Nejvíce je však překvapila hra v lese, kdy je instruktor opravdu nešetřil, mnozí si poprvé vyzkoušeli, jak se dá zahrabat celá postava do listí nebo jak se plazí v bahně. Žáci se tedy vrátili v pátek domů tak, jak se má jezdit z každého výletu – špinaví, mokří, ale s nezapomenutelnými zážitky.

Lenka Guňková

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti