Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Okrskové kolo ve florbale – ČK

11. ledna 2023

Dnes 11. 1. 2023 se ve sportovní hale v ČK konalo okrskové kolo ve florbale (kategorie 8. a 9. ročník chlapci). Naši žáci zahájili ve své skupině dvěma zápasy, které shodně remizovali 1:1 (střelci gólů: M. Puffr, M. Veselý). Poté následovalo semifinále, kde chlapci narazili na Gymnázium ČK. Silný boj o každý míček skončil vítězstvím 3:0 (střelci: M. Štrbko, M. Puffr, P. Pavlíček), také je zde třeba vyzdvihnout výborně chytajícího brankáře – A. Lipovský. Poté už následovalo velmi těžké finále se ZŠ Za Nádražím, bohužel v tomto zápasu byl soupeř lepší a TGM podlehlo 0:3.

Chlapci postupují ze stříbrné pozice do okresního kola v Kaplici.

Soupiska:  A. Lipovský, M. Štrbko, M. Veselý, D. Šlapáček, P. Pavlíček, D Pěsta, M. Pöschl, V. Matějíček, J. Kůs, M. Puffr, J. Beran.

Adam Fikejs

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti