Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Paintball – 8. A

12. září 2023

Ve středu 6. 9. 2023 si nově třída 8. A ještě ve starém složení žáků vybrala odměnu za výhru 1. místa v loňském ročníku čtenářské soutěže Celá škole čte. Pomocí hlasování bylo rozhodnuto již na konci školního roku 2022/2023, že se po tolika přečtených stránkách třída vydá společně trochu si provětrat hlavu a vyrazí si zahrát paintball do Černé v Pošumaví. A protože už se nestihlo výlet na konci předchozího školního roku naplánovat, bylo dohodnuto začít touto příjemnou událostí nový školní rok.

Počasí na začátek září vyšlo nádherné a tak si žáci mohli užít 3 hodiny vzájemného týmového soupeření pod širým nebem. Žáci si vyzkoušeli hlavně hru v týmech. Nejprve je čekala hra do posledního muže, ve které modří válcovali červené. Ti se ale brzy sebrali a v boji o vlajku ukázali, že i s nimi se jako se soupeři musí počítat. Jako třetí hru si vyzkoušeli žáci ochranu “krále”, kde mnozí z nich museli posbírat veškerou svou odvahu, protože už pocítili, že zásahy kuličkou opravdu bolí. Stejně však mnozí “krále” chránili štítem i vlastním tělem. Na samotný závěr se hrálo do posledního stojícího střelce/střelkyně. Po tak náročném a aktivním dopoledni byli všichni sice více či méně unavení, ale spokojení, že si mohli užít nějakou akci a zasednutí do lavic o jeden den odložit. 

Michaela Hřavová

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti