Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Papučový den – 11. 10. 2023

24. října 2023

Ve středu 11. října se konal Papučový den. Děti si mohly ve škole obout různé papuče a chodit v nich po celý den. Měli jsme také nachystaný fotokoutek, kde se děti mohly vyfotit s různými cedulkami propagujícími Papučový den. Fotky pak byly umístěny na školní Instagram. Cílem Papučového dne bylo šířit povědomí o mobilní hospicové péči.
V jídelně pak měla celá škola možnost finančně přispět do kasičky na Domácí hospic sv. Víta v Českém Krumlově. V tom byla naše škola úspěšná, protože se podařilo vybrat 4 842 Kč.

Všem přispěvatelům děkujeme a doufáme, že se v příštím roce celá škola opět zapojí.

Maruška Vondrášková a Markéta Váchová ze 7. A

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti