Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Pohár rozhlasu (atletická soutěž)

11. května 2022

Dne 10. 5. 2022 se konal v Kaplici pohár rozhlasu (atletická soutěž družstev). Soutěže se zúčastnilo osm škol. Všechny kategorie soutěžily v atletických disciplínách: sprint na 60m, hod míčkem nebo vrh koulí, dlouhý běh (1500, 1000, 800 nebo 600 m), skok vysoký, skok daleký a štafeta 4 x 60 m. Nejlépe se z naší školy umístila kategorie mladších žáků (Š. Rehberger, Veselý, Pech, Puffr, A. Pöschl, Fišer, Teska, Berounský, M. Rehberger, Svoboda), která získala 2. místo. Druhý výrazný úspěch zaznamenala kategorie mladších žákyň (Hanzalová, Hadravová, Tovaryšová, Hanzlíková, S. Licheva, Doubravská, Horová, Filausová, Papoušková), která získala 3. místo. Starší žáci žáci (M. Pöschl, Pěsta, Pártl, Janouch, Jurík, Dunka, Cieslar, Kotlár, Maurer, Kutlák) získali krásné 4. místo. Starší žákyně (Fišerová, Niklová, Veselá, Macková, Švecová, J. Licheva, Opekarová, Ďuráková, Pflégerová) obsadily 8. místo.

Je třeba zmínit, že naše škola získala v atletických disciplínách 5 prvních míst: Janouch ve vrhu koulí, Horová a Veselý v hodu míčkem, štafeta (Veselý, Š. Rehberger, Svoboda, Puffr) a Hanzalová v běhu na 60 m.

Celý den přálo soutěži krásné slunečné počasí. Žáci asi tak velký úspěch ani nečekali, o to byla radost větší… Všem děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti