Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Předvánoční focení 6. A u Seidelů

8. ledna 2024

Třída 6. A si předvánoční den ve škole užila. První dvě hodiny jsme strávili poměrně poklidně ve třídě. Povídali jsme si, jedli cukroví, zpívali jsme oblíbené písničky, rozbalovali jsme dárky, které nám přinesl Secret Santa. Žáci si už na začátku prosince vylosovali jméno spolužáka, aby mu před Vánoci nadělili dárek. Tajní Santové měli ale být po celý měsíc danému člověku nápomocní. Následně jsme si v týmech zahráli vánoční únikovku. Na žáky čekalo plno lehkých i náročnějších úkolů. Hru úspěšně dokončily pouze 2 týmy!

Teprve potom jsme se mohli vypravit do Fotoateliéru Seidel, kde jsme měli objednané první společné focení. Hned po příchodu jsme se převlékli do prvorepublikových kostýmů. Každý vypadal naprosto skvěle a fotografie má nejen své dobové kouzlo, ale nechybí na ní ani zimní dekorace. Pak nás čekala prohlídka domu Seidelových. Návštěvu jsme si užili a dozvěděli jsme se plno zajímavostí nejen o této rodině, ale i o Českém Krumlově.

Mgr. Tereza Musilová

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti