Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Předvánoční spaní ve škole – 6.B

19. prosince 2017

Ze 14.12. na 15.12. spala 6.B ve škole.

Již za tmy jsme se vydali do města a prohlédli si vánoční trh na náměstí. Občerstvili jsme se sladkým trdelníkem i slanými brambůrkami, ale jelikož nám byla zima, chvátali jsme zpět a „dobruslili“ po zmrzlé cestě do školy. Každý rychle zabrat svůj koutek a rozbalit karimatku a spacák, než bude další program.

Když jsme měli kde nocovat, zahráli jsme si několik týmových her, při kterých jsme se hodně nasmáli a „městečko Palermo“ si s námi zahrála i paní učitelka.

Měli jsme to akorát, abychom dohráli, když dorazila k večeři pizza.

Abychom neměli přecpané žaludky, všichni jsme se převlekli a strávili příjemný čas v tělocvičně při hraní vybíjené. Na družstva i sanitka nás moc bavily a nechtělo se nám pryč, ale nakonec jsme z tělocvičny utíkali, protože nás čekala noční vánoční cesta.

Po tmavých chodbách osvětlených pouze svíčkami jsme prošli školou, cestou posbírali koledy a na konci na nás čekal vánoční stromeček s malým dárečkem.

Nakonec jsme si při uzobávání sladkých dobrot s kytarou zazpívali koledy.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti