Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Projekt „Celá škola čte“ 2. ročník

5. října 2020

Se školním rokem 2020/2021 přichází 2. ročník našeho projektu „Celá škola čte“. I letos vkládají žáci příspěvky o svých přečtených knihách na své třídní nástěnky. Navzájem se četbou inspirují, trénují vyjadřovací schopnosti a rozvíjejí svou čtenářskou gramotnost.

Na konci školního roku budeme opět vyhlašovat největšího čtenáře či čtenářku 1. stupně, největšího čtenáře či čtenářku 2. stupně a čtenářskou třídu roku. Stejně jako minulý rok budou výherci jednotlivci odměněni poukázkou v hodnotě 1 500 Kč a vítězná třída si bude vybírat 1 z 5 nabídnutých výher. Více podrobností najdete v tomto letáčku.

Náš projekt ale není jen o výhrách. Čteme, protože nás to baví. A věděli jste, že:

A s prvním ukončeným měsícem letošního školního roku přichází i první průběžné výsledky, které najdete zde. Věříme, že po lehkém startu některých tříd, se nakonec zapojí více žáků než minulý rok a že si i letos soutěž společně užijeme.

Cela_skola_cte - citat-knihy

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti