Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Prosinec ve školní družině

22. prosince 2020

V prosinci jsme si povídali o adventu, vytvořili adventní věnec a vánočně vyzdobili naše oddělení. Vyprávěli jsme si o vánočních zvycích a samozřejmě tvořili. Ve fotogalerii můžete shlédnout sněhuláčka, vánočního anděla a zimní strom. Děti tvoření moc bavilo.

Každý rok máme v oddělení vánoční odpoledne. Děti ozdobí vánoční stromeček a netrpělivě čekají na tento den. Chvíli si povídáme, posloucháme vánoční koledy, rozdáváme dárečky a samozřejmě máme vánoční hostinu. Děkuji všem rodičům za výborné cukroví, ovoce a dobrůtky pro děti.

Přeji vám šťastné a spokojené svátky vánoční, mnoho štěstí a pevné zdraví v roce 2021.                                                                                     Dáša Smetanová

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti