Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

První pomoc v 6. ročnících

5. června 2022

V pátek jsme měli přednášku o první pomoci, ohodnotila bych ji 10 body z 10, protože to bylo poučné i zábavné. Připomněli jsme si čísla policie, hasičů, záchranky. Ukázali jsme si, jak dělat první pomoc, co dělat, když se spálíme nebo nám začne téct krev z nosu.

V. Jakůbková 6. C

Bylo to hodně poučné. Jsem ráda, že jsme se naučili něco nového a že jsem se toho zúčastnila. Paní byla moc hodná a sympatická. Bylo to hodně zajímavé, tak snad si to někdy zopakujeme.

K. Pešková 6. C

Líbilo se mi to. Všechno jsem uměla. Nic nového jsem se nenaučila, protože jsem vše znala. Nejvíc se mi líbila masáž srdce. Určitě doporučuji ostatním.

B. Drtilová 6. C

Páteční přednáška o první pomoci byla strašně fajn a zároveň velmi důležitá. Nejdříve jsme si povídali o telefonních číslech a o aplikaci Záchranka. Potom jsme si povídali o zapadlém jazyku, co dělat, když se člověk dusí. Mohli jsme si vyzkoušet resuscitaci na figuríně. Hodně jsem se dozvěděla.

L. Habdáková 6. C

Bylo to dobré a zajímavé. Dozvěděla jsem se nové věci, např. co dělat, když teče z nosu krev, když někomu zapadne jazyk, jak dělat srdeční masáž a co je defibrilátor a jak funguje.

M. Fošumová 6. A

Přednáška mě zaujala. Bylo dobré si vše zopakovat. Bavilo mě, že jsme si mohli zkusit první pomoc. Nejvíce mě zaujal defibrilátor. Paní záchranářka byla velmi milá a hodně mě to bavilo.

A. Doubravská 6. A

Hodina byla fajn. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, ale některé jsem si připomněla. Byla jsem ráda, že jsme si ukázali, jak manipulovat s defibrilátorem.

A. Mittaschová 6. A

(Marcela Zimeková)

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti