Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Recitační soutěž – okresní kolo

7. dubna 2023

Žáci, kteří postoupili ze školního kola recitační soutěže, netrpělivě očekávali kolo okresní. Dočkali se 24. března, kdy jsme se společně vypravili do DDM v Českém Krumlově. Během dopoledne žáci z každé kategorie absolvovali dramatické dílny pod vedením Bc. Anety Švarcové. Mladší děti se navíc účastnily odpočinkového programu ve výtvarném ateliéru, kde na ně čekalo kreslení, vybarvování a luštění.

Vidět vystoupení žáků z ostatních škol bylo pro nás velmi inspirující. Zvítězit v tak silné konkurenci nebylo vůbec jednoduché a jsme pyšní, že můžeme blahopřát Anežce Doubravské ze 7. A, která postoupila do krajského kola.

Uznaní a obdiv patří bezesporu všem žákům, kteří se rozhodli soutěže zúčastnit. Všichni si z okresního kola odnáší diplom za účast, ale zejména mnoho vzpomínek na to, jak jsme si celý den společně užili.

Zapsala Tereza Šimečková

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti