Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Spaní ve škole, 6.B

9. května 2023

Ve čtvrtek 4. května se konala akce, která se setkala s velkým úspěchem. Třída 6.B spala ve škole. Aby to však nebyla akce nudná, vymysleli jsme si zábavný program. Nejprve jsme vyrazili do psího útulku předat nějaké pamlsky osamělým pejskům a kočičkám, poté jsme to procházkou vzali přes Křižák, abychom dorazili k večeru na Dubík, kde jsme si opekli párky. Když jsme se vrátili zpět do školy, začali jsme si chystat spacáky a připravovat se na stezku odvahy, která započala kolem 21. hodiny, kdy se konečně setmělo. Přestože jsme se na stezce trochu báli a měli jsme v nohou skoro 10km, jsme usnuli až v pátečních ranních hodinách. Páteční vyučování bylo pro všechny sice náročnější, ale o prodlouženém víkendu jsme to dospali.

L. Guňková

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti