Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Starší žáci nepostoupili ze skupiny v okresním kole minifotbalu

21. dubna 2023

Dne 20. 4. 2023 se konalo v Kaplici okresní kolo v minifotbale. Turnaj se hrál v nové kaplické hale Bělidlo. Turnaje se zúčastnilo 13 týmů z celého okresu (velká účast letos). Týmy byly rozděleny do čtyř skupin, z nichž postupoval jen vítěz. Tým ZŠ TGM získal ve skupině bod za bezbrankovou remízu s Větřním, dále pak následovaly dvě těsné prohry s kaplickými školami. Ze skupiny se tak bohužel nepostoupilo. Vítězem se stal tým ZŠ Horní Plané, který ve finále porazil ZŠ Plešivec 2:0.

Výsledky TGM ve skupině:

TGM – Větřní 0:0

– Školní Kaplice 0:1

– Fantova Kaplice 0:2

Sestava TGM: T. Petřík, D. Cibulka – Vejskrab, Š. Rehberger, Šlapáček – Petrášek, Kůs, Puffr, Kutil. Trenér Jan Petřík

Mgr. Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti