Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Starší žáci také na 5. místě (okrskové kolo v ČK)

22. listopadu 2018

Dne 22. 1. se v Českém Krumlově  konalo okrskové kolo. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů, které se utkaly systémem každý s každým. Tým ZŠ TGM obsadil konečné 5. místo se šesti body. Stejně bodů mělo i Gymnázium Českým Krumlov, ale díky lepšímu vzájemnému zápasu nakonec postoupilo. Do okresního kola v Kaplici postupují první čtyři týmy (Křemže, Nádraží, Brloh, Gymnázium).

Výsledky TGM:

TGM – Brloh 2:0 (Kamera 2)

– Nádraží 0:3

– Křemže 0:3

– Gymnázium 0:1

– Frymburk 1:0 (Kamera)

Sestava TGM: Matějka – O. Böhm, Madej, J. Moťka, Nutil – F. Kotlár, Deak, Kamera, Malovec, Kvasnička. Trenér Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti