Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Stmelovací pobyt 6. A a 6. B

30. září 2021

Ve druhé polovině září vyrazily nově vzniklé kolektivy 6. ročníků na stmelovací kurzy. 

V úterý 21.9.2021 se vydali směrem k rekreačnímu zařízení Olšina žáci tříd 6. A a 6. B. Po ubytování a obědě prožila každá třída byť velmi chladné, ale zábavné odpoledne plné seznamovacích, poznávacích a dalších her, které přispívaly k budování důvěry mezi novými spolužáky. Ve zbývajících chvílích trávili žáci obou tříd čas společně, při čemž se lépe poznávali a byl prostor pro navázání nových přátelství. Počasí nám nepřálo, a proto se místo večera u ohně a také během následujícího deštivého dopoledne nesl zpěv a zvuk kytary pouze prostory ubytování, což nám ale nevadilo a velice jsme si tato “hudební okénka” užili. 

Středeční dopoledne jsme prožili v duchu zdravého individuálního a kolektivního soupeření. Ruce a svaly všech zúčastněných si dozajisté budou ještě nějaký čas pamatovat přetahování lanem, které skončilo těsnou výhrou třídy 6. B. Po obědě se všichni s využitím všemožných dopravních prostředků (aut, vlaků a autobusů) dopravili zpátky domů obohaceni o množství nezapomenutelných vzpomínek a plni očekávání další společné akce. 

Michaela Hřavová (třídní učitelka 6. A) a Věra Němcová (třídní učitelka 6. B)

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti