Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Stříbro mladších žáků na minifotbale

20. dubna 2023

Dne 19. 4. 2023 se konal v Kaplici okresní halový turnaj v minifotbale 6. a 7. tříd.  Turnaj se hrál v nové kaplické hale Bělidlo. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů rozdělených do tří skupin. Tým ZŠ TGM postoupil z prvního místa, když nejdříve porazil Větřní 4:0 a pak v penaltovém rozstřelu udolal tým ZŠ Za nádražím. Z této skupiny postupoval pouze vítěz, takže penaltový rozstřel musel určit postupujícího. Radost byla obrovská. V semifinále dva góly Matouše Rehbergera proti H. Plané nasměrovaly náš tým do finále.  V něm byl po prohře 0:3 úspěšnější tým ZŠ Fantova Kaplice. Žáci si turnaj užili a radovali se ze sportovního úspěchu.

Výsledky TGM ve skupině:

TGM – Větřní 4:0 (M. Rehberger 2, Sýkora, Jeziorský)

– Za nádražím 0:0, na penalty 3:2 (penalty proměnili M. Rehberger, Fišer, Kožišník)

Semifinále:

TGM – H. Planá 2:0 (M. Rehberger 2)

Finále:

TGM – Fantova Kaplice 0:3

Sestava TGM: Mat. Kniha – M. Rehberger, Kožišník, Fišer – Sýkora, P. Kutlák, Jeziorský, Mar. Kniha. Trenér Jan Petřík

Mgr. Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti